Jste zde:  
||
||
||
Uvolnění místa na prodloužený víkend na Šumavě

Ostatní

Uvolnění místa na prodloužený víkend na Šumavě

šumava

Termín:

Od neděle 12.6.2022 do neděle 19. 6. 2022. se nám uvolnila chatka. Kdo by chtěl na poslední chvíli vyrazit s námi, ať neváhá kontaktovat 
Hynka Piskače email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724 845 835

Pojďte si s námi dát další kolo šumavského setkání plného pohody, zajímavých procházek, výletů, koupání a relaxu. Po celý rok připravovali naši šumavští kamarádi Šmídovi bohatý výletní program po řadě legendárních míst. Jste zvědaví, kam to bude letos? Tak neváhejte a pojeďte to zjistit.

Zabalte kufry sobě i svým čtyřnohým miláčkům, vyražte s námi - a určitě nebudete litovat.

 

Ubytování:

Je zde řada variant ubytování, které si rezervuje každý zájemce sám.

Stravování:

Přímo v areálu se nachází restaurace, kde je možnost se najíst i napít.

 A samozřejmě se počítá s večerním opékáním buřtů.

Doprava:

Každý si naplánuje sám - https://www.kempannin.cz/cz/kontakt.html

Co si vzít s sebou?

Přijeďte dobře naladěni, blbé nálady nechte cestou (nebo v práci), vezměte svého fundlu nebo jiného chlupáče (samo, že můžete i bez něj), turistickou výbavu (baťůžek, lahev na vodu, pevné botičky na své nožičky), potřeby pro pejsky (misky a do nich jídlo, pytlíky na exkrementy atd.), třeba i buřtíky a jiné dobroty. Nápady se v tomto směru se cení!!!! Vezměte na vědomí, že šumavské počasí je nevyzpytatelné a že Šumava i v červnu dokáže  pěkně „zatopit“. Proto  připomínáme – vezměte s sebou i teplejší oblečení, gumáky, pláštěnky a hlavně dostatek rumu. A držme si společně všechny tlapiny aby nám přálo počasí!!!!

Případné dotazy zodpoví Hynek Piskač

 (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724 845 835)

                                                    Váš Novofundland klub                                                      

a Štěpánka a Hynek Piskačovi

Vytisknout E-mail